BLU G50 Mega 2022
BLU G50 Mega 2022 specificaties
Algemeen
| Merk | BLU |
| Model | G50 Mega 2022 |
| Aangekondigd | Vrijdag 01 April 2022 |
| Uitgebracht | Vrijdag 01 April 2022 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €100 |
Ontwerp
| Hoogte | 156.1 mm (6.15 inch) |
| Breedte | 72.5 mm (2.85 inch) |
| Dikte | 9.3 mm (0.37 inch) |
| Gewicht | 188 g (6.63 oz) |
| Kleuren | zwart, Blauw, Groen, Rood |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.5 inch |
| Resolutie | 720 × 1600 pixels |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Pixeldichtheid | 270 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 90.1% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Unisoc SC9863A |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 28 nm |
| Maximale kloksnelheid | 1.6 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8322 |
| Werkgeheugen | 3GB |
| Opslag | 32GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 32GB 3GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 12 MP, ƒ/2.2, 1.25 μm Automatische flitser 12 MP, ƒ/2.2, 1.25 μm |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 4000 mAh |
| Bedraad opladen | 10 W |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b12 (700), b17 (700), b28 (700), b66 (1700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v4.2 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Vingerafdruksensor Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
BLU G50 Mega 2022 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van BLU G50 Mega 2022?
De prijs van BLU G50 Mega 2022 is €100. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de BLU G50 Mega 2022?
De BLU G50 Mega 2022 werd officieel uitgebracht op Vrijdag 01 April 2022.
-
Is de BLU G50 Mega 2022 verkrijgbaar in winkels?
Nee, de BLU G50 Mega 2022 is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de BLU G50 Mega 2022?
De BLU G50 Mega 2022 weegt ongeveer 188 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de BLU G50 Mega 2022?
Het scherm van de BLU G50 Mega 2022 meet 6.5 inch.
-
Ondersteunt de BLU G50 Mega 2022 5G-netwerken?
Nee, de BLU G50 Mega 2022 ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de BLU G50 Mega 2022?
De BLU G50 Mega 2022 heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.