Blackview Tab 10 Pro
Blackview Tab 10 Pro specificaties
Algemeen
| Merk | Blackview |
| Model | Tab 10 Pro |
| Aangekondigd | Donderdag 16 December 2021 |
| Uitgebracht | Donderdag 16 December 2021 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | €220 |
Ontwerp
| Hoogte | 243 mm (9.57 inch) |
| Breedte | 162 mm (6.38 inch) |
| Dikte | 8.8 mm (0.35 inch) |
| Gewicht | 588 g (20.74 oz) |
| Kleuren | Goud, Grijs, Zilver |
| Ontwerpkenmerken | Stylus-ondersteuning |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 10.1 inch |
| Resolutie | 1200 × 1920 pixels |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 224 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 75.1% |
| Schermbescherming | Asahi Glass |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek MT8788 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 12 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A73 Cortex-A53 |
| Geheugentype | LPDDR4 |
| GPU | ARM Mali-G72 MP3 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Opslag | 128GB |
| Opslagtype | UFS |
| Varianten | 128GB 8GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 13 MP, ƒ/2.2 ( Groothoeklens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP, ƒ/2.2 ( Groothoeklens ) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Capaciteit | 6580 mAh |
| Bedraad opladen | 30 W |
| Snelladen | Ja |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b40 (2300 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-poorten | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS, BDS, GLONASS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Gyroscoop Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Blackview Tab 10 Pro afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Blackview Tab 10 Pro?
De prijs van Blackview Tab 10 Pro is €220. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Blackview Tab 10 Pro?
De Blackview Tab 10 Pro werd officieel uitgebracht op Donderdag 16 December 2021.
-
Is de Blackview Tab 10 Pro verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Blackview Tab 10 Pro is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Blackview Tab 10 Pro?
De Blackview Tab 10 Pro weegt ongeveer 588 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Blackview Tab 10 Pro?
Het scherm van de Blackview Tab 10 Pro meet 10.1 inch.
-
Ondersteunt de Blackview Tab 10 Pro 5G-netwerken?
Nee, de Blackview Tab 10 Pro ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de Blackview Tab 10 Pro?
De Blackview Tab 10 Pro heeft een Enkele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.