Blackview BV6300 Pro
Blackview BV6300 Pro specificaties
Algemeen
| Merk | Blackview |
| Model | BV6300 Pro |
| Aangekondigd | Zaterdag 01 Februari 2020 |
| Uitgebracht | Vrijdag 01 Mei 2020 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €200 |
Ontwerp
| Hoogte | 159.6 mm (6.28 inch) |
| Breedte | 78.2 mm (3.08 inch) |
| Dikte | 12.8 mm (0.50 inch) |
| Gewicht | 230 g (8.11 oz) |
| Kleuren | zwart, Groen, Oranje, Geel |
| Bestendigheid | Stofbestendig Waterbestendigheid |
| IP-classificatie | IP68, IP69K |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 5.7 inch |
| Resolutie | 720 × 1440 pixels |
| Beeldverhouding | 18:9 |
| Pixeldichtheid | 282 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 67.2% |
| Schermbescherming | Corning Gorilla Glass 3-glas, Valbestendig (tot 1,5 m), Conform MIL-STD-810G |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Helio P70 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 12 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.1 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A53 Cortex-A73 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G72 MP3 |
| Werkgeheugen | 6GB |
| Opslag | 128GB |
| Opslagtype | eMMC |
| Varianten | 128GB 6GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 10 (Quince Tart) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Viervoudige camera | 16 MP, ƒ/2.0 ( Groothoeklens ) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 120° ( Ultragroothoeklens ) 2 MP ( Macrolens ) 0.08 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 13 MP, ƒ/2.2 ( Groothoeklens ) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Capaciteit | 4380 mAh |
| Bedraad opladen | 18 W |
| Ondersteunt draadloos laden | Ja |
| Draadloos opladen | 10 W |
| Snelladen | Ja |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot |
| Bluetooth | Ja, v4.2 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS, BDS, GLONASS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Gyroscoop Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Blackview BV6300 Pro reviews
Videoreviews
Blackview BV6300 Pro afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Blackview BV6300 Pro?
De prijs van Blackview BV6300 Pro is €200. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Blackview BV6300 Pro?
De Blackview BV6300 Pro werd officieel uitgebracht op Vrijdag 01 Mei 2020.
-
Is de Blackview BV6300 Pro verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Blackview BV6300 Pro is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Blackview BV6300 Pro?
De Blackview BV6300 Pro weegt ongeveer 230 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Blackview BV6300 Pro?
Het scherm van de Blackview BV6300 Pro meet 5.7 inch.
-
Ondersteunt de Blackview BV6300 Pro 5G-netwerken?
Nee, de Blackview BV6300 Pro ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de Blackview BV6300 Pro?
De Blackview BV6300 Pro heeft een Viervoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.