Blackview BL5000
Blackview BL5000 specificaties
Algemeen
| Merk | Blackview |
| Model | BL5000 |
| Aangekondigd | Donderdag 29 Juli 2021 |
| Uitgebracht | Zondag 01 Augustus 2021 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | €260 |
Ontwerp
| Hoogte | 164 mm (6.46 inch) |
| Breedte | 80.4 mm (3.17 inch) |
| Dikte | 12.8 mm (0.50 inch) |
| Gewicht | 273 g (9.63 oz) |
| Kleuren | zwart, Groen, Oranje |
| Bestendigheid | Stofbestendig Waterbestendigheid |
| IP-classificatie | IP68, IP69K |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.36 inch |
| Resolutie | 1080 × 2300 pixels |
| Pixeldichtheid | 400 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 76.1% |
| Schermbescherming | Corning Gorilla Glass 5-glas, Valbestendig (tot 1,5 m), Conform MIL-STD-810G |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Dimensity 700 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 7 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.2 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Opslag | 128GB |
| Opslagtype | UFS 2.2 |
| Varianten | 128GB 8GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 12 MP, ƒ/1.8 ( Groothoeklens ) PDAF 16 MP, 125° ( Ultragroothoeklens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1440p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 16 MP, ƒ/2.0 ( Groothoeklens ) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Capaciteit | 4980 mAh |
| Bedraad opladen | 30 W |
| Snelladen | Ja |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot |
| Bluetooth | Ja, v5.2 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Barometer Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Gyroscoop Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Blackview BL5000 reviews
Videoreviews
Blackview BL5000 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Blackview BL5000?
De prijs van Blackview BL5000 is €260. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Blackview BL5000?
De Blackview BL5000 werd officieel uitgebracht op Zondag 01 Augustus 2021.
-
Is de Blackview BL5000 verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Blackview BL5000 is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Blackview BL5000?
De Blackview BL5000 weegt ongeveer 273 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Blackview BL5000?
Het scherm van de Blackview BL5000 meet 6.36 inch.
-
Ondersteunt de Blackview BL5000 5G-netwerken?
Ja, de Blackview BL5000 ondersteunt 5G op banden n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n77, n78, n79.
-
Hoeveel camera's heeft de Blackview BL5000?
De Blackview BL5000 heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.