Asus ROG Phone 5s Pro
Asus ROG Phone 5s Pro specificaties
Algemeen
| Merk | Asus |
| Model | ROG Phone 5s Pro |
| Modelalias | ZS676KS (Internationaal) |
| Aangekondigd | Maandag 16 Augustus 2021 |
| Uitgebracht | Dinsdag 24 Augustus 2021 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | €2,000 |
Ontwerp
| Hoogte | 172.8 mm (6.80 inch) |
| Breedte | 77.3 mm (3.04 inch) |
| Dikte | 9.9 mm (0.39 inch) |
| Gewicht | 238 g (8.40 oz) |
| Materiaal behuizing | Achterkant: Gorilla Glass 3 Frame: Aluminium Voorkant: Gorilla Victus-glas |
| Kleuren | Wit |
Scherm
| Schermtype | AMOLED |
| Schermgrootte | 6.78 inch |
| Resolutie | 1080 × 2448 pixels |
| Verversingssnelheid | 144 Hz |
| Pixeldichtheid | 395 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 82% |
| Piekhelderheid | 1200 cd/m² |
| Schermbescherming | Corning Gorilla Glass Victus-glas |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | 1 miljard kleuren Capacitief touchscreen HDR10+ Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 888+ |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 5 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.995 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 1x 2.995 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 660 |
| Werkgeheugen | 18GB |
| Opslag | 512GB |
| Opslagtype | UFS 3.1 |
| Varianten | 512GB 18GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 11 (Red Velvet Cake), Te upgraden naar Android 13 (Tiramisu) |
| Gebruikersinterface | ROG UI |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 64 MP, ƒ/1.8, 26 mm ( Groothoeklens ), 0.8 μm, 1/1.73" Sensorformaat 13 MP, ƒ/2.4, 11 mm, 125° ( Ultragroothoeklens ) 5 MP ( Macrolens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Automatische flitser Continu-opnamemodus Digitale zoom Belichtingscompensatie Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Panorama Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps 720p @ 480 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 24 MP, ƒ/2.5, 27 mm ( Groothoeklens ), 0.9 μm |
| Functies | Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
| Videofuncties | HDR |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 6000 mAh |
| Bedraad opladen | 65 W |
| Snelladen | Ja |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G 4 Gbps DL, LTE (7CA) Cat20 1400/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.2 |
| USB-poorten | USB Type-C 3.1 USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GALILEO, GLONASS, GNSS, GPS (L1 & L5), QZSS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| Audiotype | 24-bit/192kHz Hi-Res audio, DTS:X Stereo Speakers, Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas Gyroscoop Nabijheidssensor Optische vingerafdruksensor onder het scherm |
| Bijzondere functies | Accessoireconnector Quick Charge 5 USB Power Delivery 3.0 |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Asus ROG Phone 5s Pro reviews
Videoreviews
Asus ROG Phone 5s Pro afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Asus ROG Phone 5s Pro?
De prijs van Asus ROG Phone 5s Pro is €2,000. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Asus ROG Phone 5s Pro?
De Asus ROG Phone 5s Pro werd officieel uitgebracht op Dinsdag 24 Augustus 2021.
-
Is de Asus ROG Phone 5s Pro verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Asus ROG Phone 5s Pro is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Asus ROG Phone 5s Pro?
De Asus ROG Phone 5s Pro weegt ongeveer 238 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Asus ROG Phone 5s Pro?
Het scherm van de Asus ROG Phone 5s Pro meet 6.78 inch.
-
Ondersteunt de Asus ROG Phone 5s Pro 5G-netwerken?
Ja, de Asus ROG Phone 5s Pro ondersteunt 5G op banden n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n77, n78, n79.
-
Hoeveel camera's heeft de Asus ROG Phone 5s Pro?
De Asus ROG Phone 5s Pro heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.