Apple iPhone 14 Pro Max
Apple iPhone 14 Pro Max specificaties
Algemeen
| Merk | Apple |
| Model | iPhone 14 Pro Max |
| Modelalias | A2894 (Internationaal) A2651 (Verenigde Staten) A2893 (Canada, Japan) A2896 (China, Hongkong) A2895 (Rusland) iphone15,3 (Internationaal) |
| Aangekondigd | Woensdag 07 September 2022 |
| Uitgebracht | Vrijdag 16 September 2022 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | €469.99 $459.63 £370 |
Ontwerp
| Hoogte | 160.7 mm (6.33 inch) |
| Breedte | 77.6 mm (3.06 inch) |
| Dikte | 7.9 mm (0.31 inch) |
| Gewicht | 240 g (8.47 oz) |
| Materiaal behuizing | Achter: Glas Frame: Roestvrij staal Voorzijde: Glas |
| Kleuren | zwart, Goud, Purper, Zilver |
| Bestendigheid | Stofdicht en waterbestendig (onderdompelbaar tot 6 m gedurende 30 minuten) |
| IP-classificatie | IP68 |
Scherm
| Schermtype | LTPO Super Retina XDR OLED |
| Schermgrootte | 6.7 inch |
| Resolutie | 1290 × 2796 pixels |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Beeldverhouding | 19.5:9 |
| Pixeldichtheid | 460 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 88.3% |
| Piekhelderheid | 2000 cd/m² |
| Schermbescherming | Ceramic Shield-glas |
| Touchscreen | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Dolby Vision HDR10 Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Apple A16 Bionic |
| CPU-kernen | 6 |
| Productietechnologie | 5 nm |
| Maximale kloksnelheid | 3.46 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 2x 3.46 GHz – Everest 4x 2.02 GHz – Sawtooth |
| Geheugentype | LPDDR5 |
| GPU | Apple A16 Bionic GPU (5 kernen) |
| Werkgeheugen | 6GB |
| Opslag | 128GB, 256GB, 512GB, 1TB |
| Opslagtype | NVMe |
| Varianten | 128GB 6GB RAM 256GB 6GB RAM 512GB 6GB RAM 1TB 6GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | iOS 16.0, Te upgraden naar iOS 26.4 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 48 MP, ƒ/1.8, 24 mm ( Groothoeklens ), 1.22 μm, 1/1.28" Sensorformaat Dual-Pixel PDAF Sensor-shift optische beeldstabilisatie (OIS) 12 MP, ƒ/2.8, 77 mm ( Telelens ), 1.0 μm, x3 Optische zoom, 1/3.5" Sensorformaat Optische beeldstabilisatie (OIS) PDAF 12 MP, ƒ/2.2, 13 mm, 120° ( Ultragroothoeklens ), 1.4 μm, 1/2.55" Sensorformaat Dual-Pixel PDAF TOF 3D LiDAR-scanner (diepte) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED Dual-Tone-flitser |
| Functies | HDR (foto/panorama) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 24/25/30/60 fps 1080p @ 25/30/60/120/240 fps |
| Videofuncties | 10-bit HDR, Dolby Vision HDR (tot 60 fps), ProRes, Stereo geluidsopname |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 12 MP, ƒ/1.9, 23 mm ( Groothoeklens ), 1.0 μm, 1/3.6" Sensorformaat Optische beeldstabilisatie (OIS) PDAF |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 24/25/30/60 fps 1080p @ 25/30/60/120 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS |
| Sensoren | Diepte-/biometrische sensor, SL 3D |
Batterij
| Type | Li-Ion |
| Capaciteit | 4323 mAh |
| Bedraad opladen | 15 W |
| Ondersteunt draadloos laden | Ja |
| Draadloos opladen | 15 W |
| Functies | MagSafe draadloos opladen Qi2 draadloos opladen (vereist iOS 17.2 of later) Bedraad opladen van 0–50% in 30 minuten (volgens opgave) |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM + eSIM) Dual SIM (eSIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | EV-DO Rev.A 3.1 Mbps, 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b11 (1500), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b21 (1500), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b46 (5200), b48 (3800), b53 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n53 (2500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700), n258 (26000), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot |
| Bluetooth | Ja, v5.3 |
| USB-poorten | Lightning USB 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Barometer Kompas Face ID Gyroscoop Nabijheidssensor |
| Bijzondere functies | Apple Pay (Visa-, MasterCard- en AMEX-gecertificeerd) Nood-SOS via satelliet (SMS verzenden/ontvangen) Ondersteuning voor Ultra Wideband (UWB) USB Power Delivery 2.0 |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Apple iPhone 14 Pro Max reviews
Videoreviews
Apple iPhone 14 Pro Max afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Apple iPhone 14 Pro Max?
De prijs van Apple iPhone 14 Pro Max is €469.99. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Apple iPhone 14 Pro Max?
De Apple iPhone 14 Pro Max werd officieel uitgebracht op Vrijdag 16 September 2022.
-
Is de Apple iPhone 14 Pro Max verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Apple iPhone 14 Pro Max is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Apple iPhone 14 Pro Max?
De Apple iPhone 14 Pro Max weegt ongeveer 240 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Apple iPhone 14 Pro Max?
Het scherm van de Apple iPhone 14 Pro Max meet 6.7 inch.
-
Ondersteunt de Apple iPhone 14 Pro Max 5G-netwerken?
Ja, de Apple iPhone 14 Pro Max ondersteunt 5G op banden n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n53, n66, n70, n71, n77, n78, n79, n258, n260, n261.
-
Hoeveel camera's heeft de Apple iPhone 14 Pro Max?
De Apple iPhone 14 Pro Max heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.